Kulturní informační server moonprojects.cz

ČLÁNKY - VŠEOBECNÉ ČLÁNKY

Máte-li zájem o zveřejnění článků a rozhovorů na těchto stránkách napište nám na: info@moonprojects.cz

NASTIA “ZAŽÍVÁM PŘI SETECH ŠÍLENSTVÍ A NIC SI NEPAMATUJI!”

Že je východní Evropa pyšná na poklady své taneční scény, dokazuje úspěch talentované DJky jménem Nastia Beauty. Ukrajinská kráska byla dlouholetou tváří obrovského eventu Kazantip. V rozhovoru prozrazuje, že při hraní zažívá nejkrásnější pocit. Sdílejte ho společně s ní na Apokalypse.

DOKÁZALA BY SIS JEŠTĚ VZPOMENOUT NA SVÉ PRVNÍ OBLÍBENÉ TRACKY, KTERÉ JSI HRÁLA ÚPLNĚ NA ZAČÁTKU SVÉ DJSKÉ KARIÉRY?

Je to už téměř sedm let. Začínala jsem v roce 2005 a ty tracky si určitě pamatuju, co si ale nepamatuju, jsou jejich jména.

CO PRO TEBE ZNAMENÁ KAZANTIP?

Kazantip je jeden z nejlepších projektů na taneční scéně vůbec. Pro mě je to velmi zvláštní, strávila jsem tam velkou spoustu času a nechala zde velké množství energie. Ta se mi samozřejmě vrátila zpět, ale nyní jsem se svou prací pro tento projekt již skončila. Každopádně to místo pořád miluju.

JAKÁ JE PODLE TEBE PŘÍČINA TOHO, ŽE NA ELEKTRONICKÉ TANEČNÍ SCÉNĚ EXISTUJE TAK VELKÉ MNOŽSTVÍ MUŽŮ, ALE JEN MÁLO ŽEN?

Myslím, že nezáleží na tom, kdo jsi - jestli muž nebo žena. Nejdůležitější věc, která dělá DJe skutečně dobrým DJem, je to, co hraješ a způsob, jakým to hraješ.

JAK POKRAČUJE TVŮJ DALŠÍ PROJEKT PROPAGANDA?

V současnosti jsem omezila veškeré aktivity kolem Propagandy s výjimkou stejnojmenné rádiové show, kterou stále vysílám. Všechnu energii se teď snažím vkládat do svých samostatných DJských vystoupení.

JAK BYS NEJLÉPE POPSALA SVŮJ OBLÍBENÝ DRUH MUZIKY, KTEROU HRÁVÁŠ?

Hraju víc různých stylů, ale nejvíc si užívám svůj minimal. Je docela škoda, že ho můžu hrát jen někdy, třeba když mám šanci hrát na after parties a jsou tam lidé, kteří této muzice rozumějí.
Ale ve skutečnosti na konkrétním stylu vlastně nezáleží. Nejlíp bych to asi popsala tak, že pokud si skutečně užívám set a mám velice dobré "spojení" s lidmi, všechno jde perfektně. Cítím se ve stavu dočasného šílenství - totálně šťastná a poté, co dohraju si nic nepamatuju. To je ten nejkrásnější pocit!
 

Video: ZDE
Trailer: ZDE
moonprojects.cz | © 2007 RPDESIGN