Kulturní informační server moonprojects.cz

NOVINKY

ŠVÉDŠTÍ SABATON SE VRACÍ V LÉTĚ DO ČECH – ZAHRAJÍ NA 21. ROČNÍKU FESTIVALU BENÁTSKÁ NOC. DO 15. 4. PERMANENTKA NA CELÝ PROGRAM FESTIVALU ZA POUHÝCH 1090,-KČ.

Švédská heavy metalová legenda Sabaton se vrací v rámci své letošní letní evropské jízdy s názvem "Swedish Empire Tour" do Čech (na jejich poslední koncert v Čechách přišlo na sedm tisíc návštěvníků).
Zahrají v pátek večer 26. července. Po nich už je ohlášen koncert finských Sunrise Avenue, které si znovu vyžádalo četnými dotazy festivalové publikum.
Kromě koncertního hodování si na své přijdou i fanoušci BMX a MTB kol. Budou pro ně přichystána vystoupení předních českých jezdců v show s názvem AGANG BIKES. V jejich zóně si také budou moci prohlédnout a vyzkoušet kola AGANG z aktuální modelové řady 2013.

Pravidelně aktualizovaný seznam účinkujících naleznete ZDE .

Permanentku na celý program festivalu včetně čtvrtečního vystoupení Mira Žbirky a dalších hostů festivalu pořídíte do 15. dubna za 1090,- CZK v síti Ticketportal a Ticket-art, pak bude o sto korun dražší.  

VIP za 2990,- CZK (obsahuje stan se sezením, výhled na hlavní pódium, samostatný vstup a sociální zařízení).

Golden ticket za  9990,- CZK (zahrnuje klimatizovaný stan s kobercem s výhledem na hlavní scénu, sedacími soupravami, výzdoba, plazmové obrazovky, relaxační lehátka s masáží, bar s obsluhou, hostesky, rautový stůl, osvětlené splachovací toalety, VIP parking, přednostní odbavení samostatným vstupem. V ceně vstupenky vstup na celý festival, pivo, nealko nápoje, rautový stůl. Omezená kapacita max. 100 osob.)
Pro držitele karet ISIC/ALIVE/ITIC existuje možnost výhodného nákupu vstupenek. V období od
1. 4. 2013 do 26. 7. 2013 (max. do 12:00 hod) mohou držitelé karet ISIC při nákupu získat 10% slevu na všechny typy vstupenek. Slevu je možné uplatnit při nákupu on-line nebo na kterémkoliv prodejním místě.
 
Informace naleznete ZDE a facebook ZDE .
moonprojects.cz | © 2007 RPDESIGN