Kulturní informační server moonprojects.cz

ČLÁNKY - HOROSKOPY

Máte-li zájem o zveřejnění článků a rozhovorů na těchto stránkách napište nám na: info@moonprojects.cz

Týdenní horoskop 19. – 25. května

 

Slunce se v úterý večer posune do znamení Blíženců a posílí naše intelektuální a komunikační schopnosti. Na výřečnost a moc slova se ale přesto nemůžeme příliš spoléhat, bez opravdové dřiny úspěchy v tomto týdnu sotva přijdou. Nicméně nastává vhodná doba pro vyjednávání a plánování.

 

BERAN – Máte příležitost vyjasnit si vztahy s rodinou a strávit více času se svými blízkými. Je vhodná doba zvelebit domácnost, učinit nutné opravy nebo drobné rekonstrukce. Vztahy mohou být harmonické i v práci, i když vás to bude stát trochu přemáhání. Zřejmě se nemůžete zbavit pocitu, že někteří lidé nemají na pracovišti co dělat.

BÝK – Vaše duševní dovednosti nejsou v tomto období příliš na výši, Mars v kvadratuře na vaše znamení varuje před nerozvážnými akcemi a unáhlenými závěry. Neměli byste plýtvat energii na záležitosti, které nepřinesou užitek. Hrozí také hádky s blízkými. Navíc možná odhalíte, že někteří lidé ve vašem okolí říkají nahlas něco jiného, než si v duchu myslí.

BLÍŽENCI – Jestliže si zachováte otevřený přístup k druhým a nenecháte se ovlivnit předsudky, můžete navázat pozoruhodná přátelství. Kontakty s neobvyklými lidmi vás možná obohatí o dosud neobjevené stránky života. V práci se vám celkem daří, ale chybí vám to správné sebevyjádření. Řada lidí netuší, jaký potenciál se ve vás vlastně skrývá.

RAK – Opět jsou to přátelé, u koho najdete hlubší porozumění. Možná s někým potřebujete rozebrat intimní záležitosti, které jste si doposud nechávali pro sebe. Podobné duševní spříznění můžete prožívat i s partnerem, i když romantice tento týden moc nedáte. Příliš vám leží v hlavě záležitosti všedního dne a domácí povinnosti.

LEV – Měli byste si udělat jasno ve finančních záležitostech a zajistit si pravidelné příjmy pro příští období. Zatím se můžete spolehnout na finanční oporu ze strany svého protějšku, časem to ale nebude tak jednoduché. Pokud se s někým dohadujete o penězích nebo od někoho vymáháte dluhy, počítejte se zpožděním a nepříjemnostmi.

PANNA – Razíte heslo, že opatrnosti nikdy není nazbyt, a nic nehodláte ponechat náhodě. Zejména před cestami zvažujete všechna možná i nemožná rizika a preventivně nakupujete desítky léků, obvazů a repelentů. Kvůli obavám, co by se všechno mohlo stát, si pak dovolenou ani pořádně neužijete. Uvolněte se a mějte větší důvěru v osud.

VÁHY – Tento týden budete muset vyvinout větší úsilí, abyste si udrželi dobré vztahy v práci. Ačkoli se tváříte mile a s kolegy a nadřízenými jednáte přátelsky, vaše okolí není zrovna přívětivě naladěno a z maličkosti může vzniknout velká nepříjemnost. Hrozí hádky kvůli banalitám. Mnohé zachráníte díky dobrým vyjadřovacím schopnostem.

ŠTÍR – Radujete se z lepších příjmů a také v těchto dnech mnohem více utrácíte. Možná investujete do vylepšení domácnosti, konečně si koupíte nějaký doplněk, o kterém jste dlouho snili. Rodina ocení vaši snahu být více doma. Pozor dávejte na závistivce, co sami nic neumí, ale druhé rádi kritizují. Ti vám mohou znepříjemnit jinak pohodový týden.

STŘELEC – Možná se v těchto dnech zabýváte věcmi mezi nebem a zemí a není vyloučeno, že sami prožijete nějaký neobvyklý zážitek, který nelze racionálně vysvětlit. Zároveň ale máte náladu na společenské dýchánky a sem tam to přeženete s alkoholem. V tom případě ovšem vaše vize nebudou souviset s ničím transcendentním.

KOZOROH – Vylézáte ze své ulity a láká vás společnost. Jste hovorní a dokážete být zábavnými společníky, když si na to uděláte čas a nepronásledují vás zrovna žádné stresy. Tento týden přeje rozvoji přátelských vztahů a navazování nových kontaktů, ovšem za předpokladu, že slevíte z přílišných nároků na charakter druhých lidí.

VODNÁŘ – V otázkách peněz a majetku může vládnout tento týden trochu zmatek, jako byste o svých příjmech a výdajích ztráceli přehled. Na druhé straně máte dobrou příležitost urovnat vztahy milostné. Také v zaměstnání by měla vládnout pohoda, ačkoli můžete bojovat s nesoustředěností. S pomocí intuice na poslední chvíli vše vyřešíte.

RYBY – Pohlcují vás záležitosti všedního dne a honíte se od čerta k ďáblu. Přitom cítíte, že byste potřebovali chvíli odpočinku a rozjímání. Psychické i fyzické síly vám ubývají. Pomůže vám, když nebudete brát všechnu tíhu odpovědnosti jen na svá bedra a o povinnosti se s někým podělíte. Nebojte se říci druhým, že potřebujete jejich pomoc.

 

 

 

 


Autor  Libuše Burger

Zdroj: www.krasaapece.cz

moonprojects.cz | © 2007 RPDESIGN