Kulturní informační server moonprojects.cz

ČLÁNKY - HOROSKOPY

Máte-li zájem o zveřejnění článků a rozhovorů na těchto stránkách napište nám na: info@moonprojects.cz

Týdenní horoskop 2. - 8. února

 

Začátkem týdne mohou lidé narození v zemských znameních pocítit psychickou stabilitu a příval duševní energie. Venuše přecházející do Berana bude přát navazování nových milostných vztahů, přičemž úspěchy budou slavit zejména iniciativní jedinci, kteří se nebojí učinit první krok.

 

BERAN – Prožíváte tvůrčí období, kdy se můžete věnovat umělecké činnosti nebo vůbec všemu, co vyžaduje zapojení fantazie a kreativity. Máte dobré nápady, které se dají využít v praxi. Tvořit se vám bude dobře ve spolupráci s dalšími lidmi, máte společenskou náladu a vyhovuje vám týmová práce. V lásce se blýská na dobré časy.

 

BÝK – Období je jako stvořené pro flirt, nově navázané vztahy ale nemají dlouhodobý potenciál. Kvůli nové osobě byste museli měnit zaběhaný životní styl, a do toho se vám nechce. O víkendu byste se mohli pustit do dlouho plánovaných oprav v domácnosti a generálního úklidu. Také se ozvěte lidem, kterým už dlouho slibujete návštěvu.

 

BLÍŽENCI – Věříte, že se v každém člověku skrývá něco dobrého a nakonec se vám to i potvrdí. Koho jste dříve odsuzovali, nyní začínáte chápat. Ve vztazích se díky tomu ledaccos vyjasní. V zaměstnání a podnikání zapojte spíš chladný rozum a všechno přesně propočítejte. Nemějte velké oči, vysoké příjmy nepřijdou hned a už vůbec ne samy od sebe.

 

RAK – Dokážete se vcítit do situace druhých lidí a umíte jim dobře poradit. Druzí to oceňují a svěřují se vám se vším možným, možná se dozvíte i věci, které jste ani vědět nechtěli. Tento týden buďte opatrní při manuální práci, spoléhejte spíš na rozum a výmluvnost než na šikovnost. Štěstí přeje zejména studentům, naplánujte si zkoušky.

 

LEV – Tento týden přinese samá překvapení, všechno jako by bylo naruby. Nemá smysl něco plánovat, věci se nakonec vyvinou jinak bez ohledu na vaši vůli. Naštěstí jste dostatečně přizpůsobiví a na nové situace zareagujete duchapřítomně. Přesto vás může postihnout stres, a to zejména v práci. Nejste si jisti, co se po vás přesně vyžaduje.

 

PANNA – Něco vám chybí a po něčem toužíte, ale nedokážete přesně říct, co by to mělo být. Možná máte nejasný pocit, že se vám něčeho nedostává v oblasti lásky a citů. Než však začnete nutit protějšek k tomu, aby s tím něco udělal, zamyslete se, zda s tím něco nemůžete udělat sami. Hledáte-li jádro problému, měli byste začít u sebe.

 

VÁHY – Pomalu nabíráte ztracené síly a tělo se uzdravuje z chřipkových epidemií. Mars už brzy postoupí do Vodnáře a přinese vám mnohem více energie i zápalu pro nové aktivity. Konečně vyřešíte staré resty a vykonáte odložené povinnosti. V partnerských vztazích je situace místy napjatá, ale už se znáte a víte, že jde o přechodný stav.

 

ŠTÍR – Pracujete s vysokým nasazením, ale že by se vám za to dostávalo zvláštního ocenění, to se říct nedá. Občas můžete mít pocit vyhoření, protože vaše snaha nepadá na úrodnou půdu. Navíc vztahy na pracovišti jsou všelijaké, nikdy nevíte, kdo vás za zády pomlouvá. Pokuste se zachovat si psychickou rovnováhu a vyčkejte na lepší období.

 

STŘELEC – Možná vás trápí, že v zaměstnání nepostupujete tak rychle, jak jste si malovali. Nutí vás to slevovat ze svých ideálů a ambicí, což s sebou vždycky nese trochu deprese. Než se do ní definitivně ponoříte, zamyslete se, zda byste lepší kariéru neudělali v jiné firmě. Planety přejí změně práce i pracovní orientace, tak proč toho nevyužít.

 

KOZOROH – Měli byste se více kontrolovat v řeči a chovat se zdrženlivě, jinak hrozí konflikty. Nejste zrovna taktní a často do druhých rýpete. Týden proto není vhodný ani pro pracovní jednání, úspěch by však měli sklidit lidé pracující o samotě, bez potřeby komunikace s druhými. Také doma je bezpečněji, když se s nikým nemusíte vybavovat.

 

VODNÁŘ – Jste v pohodovém rozpoložení a náladu vám jen tak někdo nezkazí. Do budoucna hledíte s optimismem a od plánů se nenecháte odradit, ať jsou sebeodvážnější. Vztahy s lidmi vás těší a vyrážíte do společnosti. Mnohým lidem budete v současné době oporou, naučíte je brát věci s humorem a vidět svět v růžovějších barvách.

 

RYBY – V zaměstnání byste měli být tentokrát spokojeni. Nemusíte vyvíjet mnoho námahy, abyste dosáhli svých cílů. Všechno vám jde tak nějak samo. Pomáhají vám šťastné shody okolností i dobrá vnitřní intuice. V druhé polovině týdne může docházet k drobným sporům se sousedy nebo příbuznými. Jako byste ztráceli společnou řeč.

 

 

 


Autor  Libuše Burger

Zdroj: www.krasaapece.cz

moonprojects.cz | © 2007 RPDESIGN