Kulturní informační server moonprojects.cz

ČLÁNKY - HOROSKOPY

Máte-li zájem o zveřejnění článků a rozhovorů na těchto stránkách napište nám na: info@moonprojects.cz

Týdenní horoskop 30. června – 6. července

 

Venuše se dostává do dobrého postavení na Uran a přeje navazování nových milostných i přátelských vztahů. Z náhodných setkání se mohou vyvinout osudová spojení. Přáno bude tento týden zejména vodním a zemským znamením.

 

BERAN – V minulém období jste namáhali mozek, a ten teď stávkuje. Potřebujete si odpočinout a věnovat se oddechovým aktivitám. Úspěšnější budete ve sportu než v intelektuální sféře. Ani vztahy nejsou tento týden vaší parketou, mohou se objevit drobné spory. Nechcete se hádat, a tak se znich budete snažit tiše vycouvat.

BÝK – Žijete bohatým společenským životem a vítáte každou příležitost, při které si můžete takzvaně vyhodit z kopýtka. Jako byste se rozhodli, že na sobě nebudete šetřit, dopřáváte si trochu luxusu a neváháte sáhnout hlouběji do peněženky. Na druhé straně jste štědří a rádi obdarováváte i druhé. Týden přeje setkáním s přáteli a kulturnímu vyžití.

BLÍŽENCI – Možná vám připadá, že ztrácíte shodnou notu s partnerem a přestáváte si rozumět. Jeden mluví o voze, druhý o koze a nemůžete se shodnout ani v běžných maličkostech. O víkendu ale přijde příležitost k urovnání malícherných sporů a k celkovému usmíření. Naplánujte si proto romantický večer nebo výlet do přírody.

RAK – Tento týden by se vám mohlo dařit zejména v obchodních jednáních. Máte dobrou intuici k výběru obchodních partnerů a dobře vám to myslí při podepisování smluv. V zaměstnání se můžete spolehnout na dobrý úsudek i na osobní kouzlo, kterým působíte na druhé. Vypadáte důvěryhodně, sluší vám to a lidem se s vámi dobře jedná.

LEV – Neobvyklé okolnosti a nečekané situace způsobí, že svého partnera nahlédnete v trochu jiném světle. Není jisté, zda vás to potěší nebo rozladí, v každém případě však svou polovičku o něco lépe poznáte. Nakonec to vztahu prospěje. V zaměsntání se nic zvláštního neděje, hvězdy jsou nakloněny zejména vědcům a výzkumné činnosti.

PANNA – Máte možnost učinit pokrok ve vnitřním duchovním rozvoji. Hodně přemýšlíte a možná se zajímáte o duchovní literaturu. Výhodou je, že máte svou hlavu a nenecháte se nikým jen tak ovlivnit. Tento týden se navíc dobře vyjadřujete a své myšlenky umíte přesně zformulovat. V práci je přáno mluvené komunikaci i vyřizování korespondence.

VÁHY – Máte chuť ke změnám a novým akcím, ale něco jako by vám bránilo v rozletu. Vždycky se někde najde nějaký zádrhel, který vám zkříží plány. Možná máte až pocit, že vám osud nepřeje. Nebojte se, nepříznivé období brzy zase odezní. Nejlépe uděláte, když vyřizování zásadních záležitostí odložíte na později a budete raději relaxovat.

ŠTÍR – Jste spokojeni sami se sebou a hlavně s výsledky své práce. I když nemáte potřebu být vidět a úspěchy se na veřejnosti příliš nechlubíte, hřejí vás u srdce. Během týdne navíc budete mít příležitost upevnit rodinné vztahy. Udělejte si proto čas na své blízké a zajeďte navštívit příbuzenstvo. Rýsuje se dohoda ohledně sdíleného majetku.

STŘELEC – Pokud se chcete naplno věnovat práci, budete muset v něčem ožulit rodinu. Není to jednoduché, protože svým nejbližším už dlouho slibujete společný víkend a zase to musíte odříci. Jestliže se vaše pracovní úsilí odrazí na výplatní pásce, rodina vaši kariéru podpoří. V opačném případě čekejte spíš výčitky a nedostatek pochopení.

KOZOROH – S partnerem se možná neshodnete v otázkách rodinného rozpočtu. Vy jste odjakživa šetřílci a neustále vytváříte rezervy na horší časy, zatímco váš partner by si chtěl ušetřených peněz občas užít. Nebojte se pustit účtu trochu žilou, zvláště teď v létě, kdy vás čeká dovolená. Na cesty nebalte konzervy, dopřejte si ochutnávku tamního jídla.

VODNÁŘ – Prožíváte poklidné dny a libujete si zejména ve vztahu s milovanou osobou. Pohodu vám mohou znepříjemnit nemilé příhody v zaměstnání, plynoucí ze zhoršených mezilidských vztahů. Kolegové nemají nic jiného na práci, než kritizovat a pomlouvat jeden druhého. Vy se však do toho nehodláte zapojovat a jedete si po svém.

RYBY – Stěžejní planety jsou k vašemu znamení tento týden postaveny příznivě, a tak byste si neměli na nic stěžovat. V zaměstnání i v osobním životě snadno prosazujete své názory a dostáváte se do středu dění. Všechno, co tento týden začnete, bude mít dobré základy a optimistickou perspektivu. Doba přeje zejména rozvoji společenských vztahů.

 

 


Autor  Libuše Burger

Zdroj: www.krasaapece.cz

moonprojects.cz | © 2007 RPDESIGN