Kulturní informační server moonprojects.cz

ČLÁNKY - HOROSKOPY

Máte-li zájem o zveřejnění článků a rozhovorů na těchto stránkách napište nám na: info@moonprojects.cz

Týdenní horoskop 7. – 13. července

 

Počátek týdne bude ovlivněn kvadraturou Merkuru s Uranem, která vnese nepříjemnosti a překážky do studia, vědeckého výzkumu a intelektuálních aktivit vůbec. Od středy už půjde všechno lépe a lidem by se mělo v mnoha ohledech dařit, pokud si uchovají skromné a nenáročné postoje.

 

BERAN – Tento týden je přáno zejména tvůrčím a uměleckým aktivitám. Máte bohatou představivost, kterou uplatníte ve své profesi i zájmové činnosti. Výsledky tvůrčí práce můžete i zpeněžit, ale moc si od toho neslibujte. Máte velké oči a přílišná očekávání, což může nakonec přinést určité zklamání. Mějte radost z díla, i když na něm pracujete zadarmo.

BÝK – V těchto dnech zřejmě pociťujete nejistotu a nervozitu. Možná vám připadá, že je na vás ze všech stran vyvíjen nepříjemný tlak a nic nestíháte. V práci se nezastavíte, v domácnosti vás rovněž čeká hromada povinností a k tomu ještě máte vyřídit formality na úřadech. Není divu, že máte oslabenou imunitu a snadno se o vás pokusí nachlazení.

BLÍŽENCI – Cítíte potřebu chránit si soukromí a neradi před lidmi hovoříte o svém intimním životě. Možná máte pocit, že se o vás někteří lidé ze sousedství příliš zajímají a hledají drby, na kterých by si mohli smlsnout. Chvílemi se o vás pokouší až paranoidní představa, že vás někdo neustále pozoruje. Potom jste nejistí a příliš kontrolujete své chování.

RAK – Závažná rozhodnutí ohledně práce i odložte na později, v těchto dnech se spíš držte zaběhaného stereotypu. Je možné, že vás všechno rozčiluje a nejraději byste do všeho kopli. Nedorozumění v zaměstnání vám všechno jen komplikují a ani doma se nedočkáte takového pochopení, jaké očekáváte. Takže zachovejte klid a buďte trpěliví.

LEV – Snažíte se udržet vztah v harmonickém duchu a svůj protějšek zahrnujete pozorností i dárky. Přesto to někde drhne. Oba máte hodně povinností, které vám nedovolí trávit dostatek společných chvil, a vaše myšlenky putují v odlišných krajinách. O víkendu nicméně budete mít příliežitost k opětovnému psychickému sblížení.

PANNA – Ve středu vaší pozornosti jsou v tomto období zejména vztahy. Snažíte se pochopit duševní pochody druhých lidí a vyjasnit si neshody s protějškem. Ať už se v minulých dnech strhly doma jakékoli kruté bitky, nyní nastává doba míru a harmonie. Hlavně nezůstávejte moc dlouho o samotě, tento týden to vaší psychice nesvědčí.

VÁHY – Toužíte po nezávislém způsobu života a utíkáte před vším, co by vás mohlo omezovat v rozletu. O řadě svých plánů se raději před blízkými ani nezmíníte, aby vás od nich nechtěli zrazovat. Dejte však pozor, aby se tak mezi vámi nenarušila vzájemná důvěra. Svoboda je hezká věc, ale odpovědnost vůči nejbližším je přecijen stěžejní.

ŠTÍR – Vymýšlíte pozoruhodné obchodní plány, abyste si něco přivydělali. Pokud se budete držet přísně logického myšlení a nepropadnete idealismu, můžete dosáhnout skvělých výsledků. Umíte počítat a jste odhodláni dřít. Doma nevidíte problém, i když se tu jeden malý rýsuje – členové rodiny začínají být unaveni vaším neustálým sarkasmem.

STŘELEC – Jste nabiti pozitivní energií a kamkoli přijdete, přitahujete na sebe pozornost. Nebojíte se veřejného vystupování, chováte se uvolněně a přirozeně. Počátkem týdne se ale ještě držte v pozadí a nespoléhejte tolik na svůj intelekt. Bude mít výpadky, když to nejméně čekáte. V oblasti lásky neočekávejte žádné zvraty, všechno zůstává při starém.

KOZOROH – Snažíte se nahlédnout do podstaty záhadných jevů, se kterými možná v těchto dnech přicházíte do kontaktu. Nebojte se, neunesou vás ufoni, možná jen uslyšíte divné zvuky na půdě a při návštěvě starého hradu vyfotografujete ducha. Samozřejmě vám to nikdo později neuvěří, ale to už tak bývá. Vy víte svoje.

VODNÁŘ – V tomto týdnu se snadno prosazujete v zaměstnání, což vám zvedá sebevědomí. Štěstí bude přát hlavně učitelům, vychovatelům a vůbec osobám pracujícím s dětmi a mládeží. Co se však může zkomplikovat, jsou vztahy s příbuznými. Někdo z jejich řad vám závidí, že si umíte najít čas i na zábavu a užíváte si života.

RYBY – Dobré okolnosti v zaměstnání vám mohou přinést finanční přilepšení. Vděčíte za to hlavně dobrým vztahům s nadřízenými, kteří si vás chtějí ve firmě udržet. Lidé okolo vám to kupodivu ani nezávidí a vašim úspěchům přejí. V partnerském vztahu to naopak může zaskřípat, na domácí půdě jste totiž poněkud nedůtkliví a vyžadujete více klidu a soukromí.

 

 

 


Autor  Libuše Burger

Zdroj: www.krasaapece.cz

moonprojects.cz | © 2007 RPDESIGN