Kulturní informační server moonprojects.cz

PODPORUJEME - DJS

DJ ALAH

Mezi jeho oblíbené hudební styly,které hraje,patří Drum and Bass,Jungle a Tekno,nepohrdne však ani Technem,Housem a break beatem.

Vlastním jménem Aleš Jícha, pochází z malého města Náchod, poblíž Hradce Králové.K elektronické hudbě se dostal v roce 1998.V té době se seznamuje s Petrem Černohouzem aka Dj Petr Hauz (LOT Music), který už v tak útlém věku laškoval s myšlenkou hraní na gramofony. Slovo dalo slovo a v roce 2001 se pořídily první gramofony od značky numark a začalo se trénovat a zkoušet. v Roce 2003 Dj Alah, tehdy jako Mirror, pořádá pravidelně každý měsíc v místním klubu Bazén párty o více hudebních žánrech Techno,Breakbeat,House a samozřejmě Drum and Bass.Brzy začíná spolupracovat s Náchodsko upickým seskupením Labyrinth Crew, s nimi pořádá akce ve vých. Čechách a věnuje se samozřejmě hraní na gramofony.

Od počátků Djingu se Alahovi zalíbil inteligent a neuro DNB, asi po dvou letech trénování se nadchl pro Techno, což je hodně znatelné v jeho dosavadních setech,kde dává důraz na mohutnou basovou linku, vytříbený výber nových desek a rychlé mixy.
Na přelomu roku 2005 ho však opět naplno uchvátil Drum and Bass a Jump up u kterého je dodnes.

V jeho setech však neuslyšíte pouze jeden styl, snaží se komponovat prvky Techna, Breakbeatu, Tekkna a liquidfunku. V jeho propracovaných setech můžete postřehnout autory jako Sub focus, Ed Rush and Optical, Pendulum, Baron, Andy C, Aphrodite, Clipz, TC, Fresh, Shy FX, Nightwalker, Shimon and Bassline Smith. Mezi jeho oblíbené Labely patří Braekbeat Kaos, Viper recordincs,Ram records.

Rok 2007 je ve znamení spousty zkušeností nabraných na párty po ČR, díky předskakování před známějšími dji jako např. Katcha, 2K, Philip TBC, Anakin, Akira, Bifidus Aktif, Im Cyber, Suki, Pixie, X morph, Kyanid, No money aka C phone a Limitted, Sweg, Panorama, Rudeboy, Romana a Elwira.

Na jaře Vstupuje do seskupení Jungleradical CREW jejichž členové JD Bass, Bomb da base a HVL jsou chlapíci na správných místech. Tito ostřílení borci se však pohybují spíše v temnějších vodách DNB a Junglu. Proto DJ Alah, Dj Winyl a MC Bombicz vytvoří společný projekt s názvem WAB PROJECT, který je skládán v b2b setu okořeněným o MCing, v jejich setech je znatelná dynamická basová linka, rychlé mixy, občas veselý vokál a hlavně pestrý výběr novinek na trhu s černým zlatem. Od tohoto TRIA nečekejte nic jiného než svižný energický set, spousta zábavných Double dropu a hlavně párty, ze které si nebudete odnášet bolest hlavy (maximálně nohou), ale v uších vám budou ještě ráno znít líbivé jednoduché melodie z jejích mixů. No není již co dodat, stačí se jen zaposlouchat do přiložených setu Dje Alaha a posudte sami

Rozhovor naleznete ZDE.

Demo ke stažení naleznete v sekci HUDBA

Další dema:

odkaz je ZDE

odkaz je ZDE

odkaz je ZDE

Kontakt: Jicha.Ales@seznam.cz

Další informace naleznete ZDE.

moonprojects.cz | © 2007 rpdesign.cz