Kulturní informační server moonprojects.cz

ČLÁNKY - HOROSKOPY

Máte-li zájem o zveřejnění článků a rozhovorů na těchto stránkách napište nám na: info@moonprojects.cz

Týdenní horoskop 9. – 15. června

 

Pátek třináctého tentokrát nijak nešťastný nebude, protože se v tento den na nebi objeví překrásný velký trigon mezi Lunou, Neptunem a Sluncem v konjunkci s Venuší. V tento den se dá spíš očekávat snadné vyváznutí z nepříjemných situací a úspěch dosažený za pomoci intuice. Přáno bude hlavně umělcům.

BERAN – Bytostně potřebujete společnost druhého člověka, o samotě si připadáte jako tělo bez duše a je vám smutno. Potřebujete mít vedle sebe někoho, kdo vás dokáže rozesmát a vyslechne vaše myšlenkové toky. Ať už to bude partner, blízký příbuzný nebo dobrý kamarád, prožijete s ním příjemné chvíle. Vyražte společně za zábavou.

BÝK – Štěstí by vám docela přálo, ale chybí vám odvaha i elán do nových činností. A protože nic zajímavého nepodnikáte, nedočkáte se ani žádných zajímavých výsledků. Na domácí půdě zapojte diplomacii, schyluje se tu ke sporům, které se nevyřeší samy od sebe. Koncem týdne nicméně čekejte příznivé zprávy a obecný obrat k lepšímu.

BLÍŽENCI – Zdá se, že žijete na plný plyn a prožíváte nová dobrodružství. O zábavu máte postaráno tak v zaměstnání, tak na domácí půdě, rozhodně se nedá říci, že byste se v těchto dnech nudili. V samém spádu událostí vám však možná něco důležitého unikne. Snažte se proto věnovat pozornost i zdánlivě bezvýznamným detailům.

RAK – Tento týden byste se měli držet zaběhlých kolejí a nepouštět se do činností, které nejsou vaší parketou. A to jak v práci, tak doma. A i když se budete věnovat tomu, co je vám blízké, nesnažte se lámat rekordy. Energie máte tento týden méně a nic vám nepůjde od ruky hladce. Možná se budete cítit dost unaveně, jak fyzicky, tak psychicky.

LEV – Pustili jste se plnou parou do práce a zvládáte rychle a sebejistě. Také doma pomáháte se vším, co je potřeba, uklízíte, opravujete, okopáváte zahrádku. K tomu se celou dobu usmíváte a jste schopni komunikovat s lidmi, kteří se u vás zastaví. Zkrátka oplýváte bezednou energií a působíte velmi pozitivně. Půjde o úspěšný a milý týden.

PANNA – Jste pohrouženi do krajiny snů a realitě se poněkud vzdalujete. Chvílemi si možná nejste jisti, co se odehrálo ve skutečnosti a co je jen výplodem vaší fantazie. Zřejmě se vám dost stávají deja-vu. Komunikace s blízkými je v tomto týdnu trochu narušena, není tak otevřená jako jindy. Často nevíte, co si o slovech druhých myslet.

VÁHY – Pokud vám dosavadní situace nevyhovuje, nebojte se pustit do změn. Planety v Blížencích vám přejí a mělo by se vám podařit vše, na co sáhnete. Zvláště, věnujete-li se nějaké tvůrčí činnosti. Během tohoto týdne v sobě navíc možná objevíte chuť k dalšímu sebevzdělávání a načerpáte nové znalosti využitelné ve vašem zaměstnání.

ŠTÍR – V tomto týdnu se můžete pustit do jednání s úřady či soudy. Umíte přesně formulovat své požadavky a pozorně čtete, co podepisujete. V osobním životě vás možná něco trochu zklame, ale příliš se tím netrapte. Zanedlouho se na to budete dívat jinýma očima. V zaměstnání od sebe neočekávejte příliš, vaše energie je oslabena.

STŘELEC – Máte vysoké ambice, ale příležitostí k jejich dosažení v tomto týdnu moc není. Musíte hodně dřít a bojovat, abyste něčeho kloudného dosáhli. Pokud sháníte sponzory pro své projekty, budete si muset ještě chvíli počkat. Při shánění finančních prostředků narážíte na lakomce nebo na lidi, kteří mají sami hluboko do kapsy.

KOZOROH – Společenské akce vás v těchto dnech nelákají, přednost dáváte osamělým meditacím a studiu. Při svém bádání můžete narazit na zajímavé informace a trochu přehodnotit svůj dosavadní světonázor. V zaměstnání se snažíte o důkladnost, ale všechno vám jde pomalu. U jedné drobnosti se obvykle zaseknete na půlku dne.

VODNÁŘ – Úspěch v tomto týdnu zaznamenají zejména lidé pracující v turistickém ruchu a v zahraničních firmách. Hvězdy přejí jednání s cizinci a také studentům. Jste v příjemném rozpoložení a dobře vám to zapaluje. Můžete se s chutí pustit do rozličných tvůrčích aktivit. Období je také vhodné pro duchovní činnost a zrání osobnosti.

RYBY – Možná vám připadá, že se vám v těchto dnech nic nedaří, i když se sebevíc snažíte. Jste už trochu deprimováni a ztrácíte chuť do dalších bitev, protože je dopředu považujete za prohrané. Měli byste si zachovat sebedůvěru a neustále si připomínat, že příští období bude zase lepší. Prozatím se držte hlavně doma, tam je vám nejlépe.

 

 

 

 

 


Autor  Libuše Burger

Zdroj: www.krasaapece.cz <

moonprojects.cz | © 2007 RPDESIGN