Kulturní informační server moonprojects.cz

PODPORUJEME - LABELS

CECEK RECORDS

Toto vydavatelství bylo založeno za účelem pomoci mladým začínajícím ne moc známým kapelám především z oblasti hardcore, punk a podobných.

Toto vydavatelství bylo založeno za účelem pomoci mladým začínajícím ne moc známým kapelám především z oblasti hardcore, punk a podobných.

Osvědčil se nám tento model vztahu mezi kapelou a vydavatelstvím:

- Kapela si náklady na pořízení nahrávky (tedy studio) hradí sama
-Kapela nám předá hotový "master" ze studia spolu s grafickými návrhy obalů

-My zajistíme a zaplatíme výrobu nosičů (po dohodě CD/MC/LP)
-My zajistíme a zaplatíme výrobu obalů a bookletů spolu s kompletací

-Kapela si od nás fakticky odkoupí domluvený počet nosičů za výrobní cenu a je pak už na ní co s nimi udělá, případně za jakou cenu je bude prodávat

Tento systém jsme zavedli z toho důvodu, že předtím nebyla prakticky stanovena žádná pravidla a jak se po vydání třech titulů ukázalo většinou bylo vydavatelství znevýhodněno. Nyní jsou tedy stanovena hlavní a závazná pravidla pro obě strany. Pokud si myslíte, že bysme mohli kapelu díky tomuto systému "oškubat" o peníze, tak vězte, že to nepřichází v úvahu. Jednak veškerá komunikace s výrobci nosičů a obalů je vedena "oficiálně" tedy přes faktury a druhak nám přece jde o to kapele pomoci a ne na ni zbohatnout!!

Nutná je samozřejmě jistá kvalita. Kvalitu kapely posuzujeme hlavně podle vlastního poslechu, přístupu a chování členů kapely. Rozhodující je KVALITA NE KVANTITA!!!

Od nás nečekejte zázraky, ale pro úspěch nahrávky uděláme vše co bude v našich silách. Případní zájemci udělají nejlépe, když nás kontaktují osobně na výše uvedeném e-mailu.

Email naleznete ZDE.

Odkaz na web naleznete ZDE.

moonprojects.cz | © 2007 rpdesign.cz