, zajímavý server.
P.S:Nasi Monči vse nej ke svatku......
tak se budu tesit a na panacka urcite zajdeme!!tak se moc nezrid
Mějte se fajn, přejí pěkný den Tomáš (mexton)
jinak faajn new webiik!!!
tak ať ti to dobře dopadne a budu se těšit třeba 18.5. na Lesanku... budu tam hrát!
napišu nějaký reporty třeba Diky moc Zdendo a ty Leftfield? co?
13.06.2007 15:03