Bude vic casu a snad i techno akci
.
set .Tak bandicko snad spolu zas zaparime.Mejte se fajn dj Honza.P.s. co foto a videa z Eventu
Muj nej "stanek" pro tento vecer, ale hezky pekne od kazdyho neco.. Spokojenost nade vse, nekdy priste
Bye, bye
21.06.2011 16:32